על אופנה וסטייל

שגיאת RSS: A feed could not be found at `http://fashionforward.mako.co.il/feed/`; the status code is `403` and content-type is `text/html`
שגיאת RSS: A feed could not be found at `http://fashionforward.mako.co.il/feed/`; the status code is `403` and content-type is `text/html`
  • תצוגות הקוטור חוזרות פעמיים בשנה, והפעם, סוף חודש יוני סימן את סיומה של אחת התקופות העמוסות בפריז, עוד לפני פתיחת האולימפיאדה – עם שבוע האופנה לגברים, אירוע Vogue World וכמובן שבוע הקוטור בפריז. יותר מלאפשר אופנה אקסטרווגנטית, שכנראה פחות תתאים ליום-יום, תצוגת הקוטור מאפשרת חופש יצירתי כלשהו למעצבים, וממחישה את היכולת שלהם לבטא את עצמם ואת מה שחשוב להם, ובה בעת לספק לנו הרבה חומר למחשבה The post אל תפסיקו לקטר appeared first on Fashion Israel.
  • משטרת איטליה על בתי המלאכה של בתי האופנה המובילים כמו דיור וארמאני בחשד להעסקת עובדים בבית חרושת בתנאים מחפירים. ומה הקשר לצרכן הישראלי? קונים ומצד שני עסוקים בהישרדות The post From the river to Europe appeared first on Fashion Israel.
  • ביומיים האחרונים סוערת וגועשת הרשת בעולם ובישראל על חשיפת קמפיין חברת 'אדידס' לקראת אולימפיאדת פריז. הקמפיין מציג עיצוב רטרו לנעלי הספורט של אולימפיאדת מינכן 1972 (טבח הספורטאים הישראלים), בכיכובה של הפרזנטורית בלה חדיד The post שערוריית הרטרו של אדידס appeared first on Fashion Israel.
  • מילאנו, בירת העיצוב העולמית, מביאה את הקסם וניחוחות אירופה לישראל. השבוע השיקו את חנות הדגל הראשונה של baci Milano במידטאון תל אביב  The post נשיקות מאיטליה  appeared first on Fashion Israel.
  • RÉNERGIE H.C.F. TRIPLE SERUM EYE, הסרום החדש של "לנקום" מתמקד בקווי המתאר של העיניים ומסייע בהפחתת סימני ההזדקנות של מתאר העין, מעניק אפקט של הרמת העיניים בטיפול שאינו פולשני. בקיצור: שווה לנסות The post "מעלה מעלה" appeared first on Fashion Israel.